Nejčastější dotazy

Kytici doručíme v rámci Ostravy a okolí (do 10km) ZDARMA! Objednávku však rádi doručíme i mimo Ostravu a okolí a to za příplatek 5 Kč / km.

Ano, v případě Vašeho zájmu přiložíme ke kytici přání s textem. Text nám můžete napsat do poznámky u objednávky. Text přepíšeme do dárkové kartičky která bude vložena do kytice.

Kytici doručíme ve Vámi stanovený termín v objednávce, můžete si zvolit přesný čas i datum doručení. V Ostravě jsme schopni doručit květinu do 1 hodiny od objednání za příplatek 299,-Kč, více informací o této službě v sekci DOPRAVA

Kytice doručujeme 5 dní v týdnu

objednávku můžete zaplatit převodem na náš účet nebo vložením částky na náš účet vedený u Raiffeisen BANK, v případě platby převodem na účet nečekáme na to až nám bude částka připsána na náš účet – stačí když nám pošlete potvrzení o převodu na naši emailovou adresu info@KVETINAPROTEBE.cz, při vkladu částky přímo na účet vidíme platbu okamžitě. Veškeré informace k platbě Vám budou zaslány po uzavření objednávky na Vaši emailovou adresu.

Ano doručíme, stačí nám poslat na naši emailovou adresu potvrzení o převodu. Co je potvrzení o převodu? každá banka má v internetovém bankovnictví možnost zaslání potvrzení o převodu při zadání příkazu. Druhá možnost je zaslání „print screen“ platebního příkazu.

Při objednávce nad 1000,-Kč, květiny doručíme po Ostravě a okolí (do 10km) ZDARMA!

1. Při objednávce do 1000,-Kč je doprava v rámci Ostravy a okolí 99,-Kč nebo trasa do 10km. Objednávku však rádi doručíme i mimo Ostravu a okolí a to za příplatek 5 Kč / km.

2. Při objednavce nad 1000,-Kč, květiny doručíme po Ostravě a okolí (do 10km) ZDARMA! Objednávku však rádi doručíme i mimo Ostravu a okolí a to za příplatek 5 Kč / km.

3. EXPRESS DELIVERY – je expresní doručení do 90 min od objednání. (Čas se počítá od telefonického potvrzení objednávky z internetového obchodu www.KvetinaProTebe.cz). Tato služba je zpoplatněna částkou 299,- Kč a je nutné ji zvolit u přepravních podmínkek při dokončení objednávky.

Ano, doručení kytice je zcela diskrétní, system je nastaven tak, že nikdo nemůže zjistit kdo kytici objednal. Za to ručíme.

Ano, kytici můžete objednat z celého světa. Pro platbu ze zahraničí používáme WESTERN UNION. 

Nevadí, stačí když nám pošlete telefonní číslo, vše ostatní zařídíme za Vás

Ano, v případě platby převodem Vám pošleme fakturu po připsání platby na náš účet nebo při předání květiny.

Ano, květiny jsou připravovány výhradně z květin přímo z Holandské květinové burzy.

Kytice doručuje vlastní květinová služba která je zaškolena jak zacházet s květinami tak, aby byly předány v pořádku.

Naši operátoři Vám pomohou v českém, anglickém, německém a také polském jazyce.

Většinou je reakce od obdarované osoby tak rychlá že to víte téměř okamžitě po předání, informace o předání Vám samozřejmě potvrdí i naše telefonická podpora na tel: +420 728 186 186